Descriere
Despre ea
Dimensiuni
| Material | TPE |
| Înălţime | 170 cm |
| Bust | 85 cm |
| Talie | 65 cm |
| Şold | 95 cm |
| Lățimea umărului | 44 cm |
| Lungimea piciorului | 23 cm |
| Lungimea penisului | 20 cm |
| Profunzime orală | 13 cm |
| Adâncimea anală | 17 cm |
| Greutate netă | 49 kg |
Galeria Păpușilor














































































Recenzii
Nu există recenzii încă.