Descriere
Despre ea
Dimensiuni
| Material | TPE |
| Marimea corpului | 158 cm S-cup |
| Greutate netă | 40 kg |
| Bust plin | 102 cm |
| Sub bust | 61 cm |
| Talie | 58 cm |
| Şold | 94 cm |
| Lungimea piciorului | 21 cm |
| Umăr | 38 cm |
| Adâncimea vaginului | 18 cm |
| Adâncimea anusului | 17 cm |
| Profunzime orală | 13 cm |
Galeria Păpușilor











Recenzii
Nu există recenzii încă.