Descriere
Despre ea
Dimensiuni
| Material | TPE |
| Marimea corpului | 163 cm C-cup |
| Greutate netă | 34 kg |
| Bust plin | 82 cm |
| Sub bust | 66 cm |
| Talie | 62 cm |
| Şold | 82 cm |
| Lungimea piciorului | 21 cm |
| Umăr | 34 cm |
| Adâncimea vaginului | 18 cm |
| Adâncimea anusului | 15 cm |
| Profunzime orală | 12 cm |
Galeria Păpușilor











Recenzii
Nu există recenzii încă.