Descriere
Despre ea
Păpușile sexuale de lux sunt păpuși sexuale de ultimă generație și pot fi folosite pentru companie sau le poți folosi ca formă de înfrumusețare pentru casa ta.
Păpușile de dragoste sunt o investiție în artă, lux și înfrumusețare.
Păpușile noastre reale sexy sunt păpuși de lux concepute pentru a vă oferi o plăcere imensă. Aceste păpuși sunt cele mai tari păpuși sexuale pe care le puteți găsi și sunt păpuși sexuale reale.
Nu numai că sunt sexy, dar sunt și reale și foarte arătoase. Aceste păpuși sexy din silicon nu provoacă alergii și pot fi folosite o perioadă lungă de timp, în funcție de modul în care le manipulezi și le îngrijești.
Dacă vrei ca ceva să te reziste mult timp, atunci trebuie să mergi pentru cea mai tare păpușă sexuală. Când veți citi recenzii reale despre păpuși, veți vedea și o mulțime de recenzii bune despre această păpușă.
Este o păpușă sexuală complet personalizabilă și poți schimba tot ce nu vrei la ea. Îi poți schimba dimensiunea, mărimea sânilor, culoarea ochilor, culoarea părului și altele.
Toată lumea merită experiența supremă cu păpușile sexuale, iar această păpușă este investiția potrivită.
Dimensiuni
| Material | TPE |
| Înălţime | 156 cm |
| Linia sânilor | 78 cm |
| Linia taliei | 53 cm |
| Linia șoldului | 84 cm |
| Lățimea umărului | 30 cm |
| Lungimea brațului | 63 cm |
| Lungimea piciorului | 85 cm |
| Dimensiunea picioarelor | 20 cm |
| Linia coapsei | 43 cm |
| Linia vițelului | 27 cm |
| Greutate netă | 29 kg |
| Profunzime orală | 13 cm |
| Adâncimea vaginului | 18 cm |
| Adâncimea anală | 16 cm |
Galeria Păpușilor























Recenzii
Nu există recenzii încă.