Descriere
Despre ea
Această păpușă sexuală din viața reală, cu creampie, este grozavă atunci când doriți să îmbunătățiți orice colecție de jucării sexuale. De la păpușa sexuală bine detaliată, reală, arată până la o senzație bine definită și suplă. Această superbă păpușă sexuală din viața reală are cea mai bună construcție și calitate. Prin urmare, utilizarea peroxidului pe o păpușă sexuală nu este necesară. Cu toate acestea, dacă doriți să vă curățați corect păpușa sexuală. Cum ar trebui. Includem instrucțiuni simple și ușor de urmat.
În plus, alte cuvinte pentru păpușă sexuală de această calitate includ păpușă sexuală băiat anime. Acest lucru se datorează faptului că această păpușă cu jucării sexuale jenna jameson oferă vibrații suprareale. Datorită unui design de păpuși sexuale de studio de păpuși. Una care amintește de dragostea ta preferată de fantezie. Prin urmare, această păpușă Hatsune Miku este o modalitate excelentă de a vă aduce fanteziile sexuale preferate în realitate. Prin urmare, dacă sunteți interesat de expertul în sex, călărește fantezia cu păpuși sexuale masculine. Această superbă păpușă reală reală este perfectă pentru sexul oral cu o păpușă sexuală.
Dimensiuni
| Material | TPE |
| Înălţime | 165 cm |
| Greutate netă | 45 kg |
| Bust | 84 cm |
| Talie | 63 cm |
| Şold | 93 cm |
| Profunzime orală | 12 cm |
| Adâncimea anală | 17 cm |
| Penis | 18 cm |
Galeria Păpușilor




















Recenzii
Nu există recenzii încă.