Descriere
Despre ea
Te interesează purul lux al lui Betty de aici? Papusa sexuala cyborg este una dintre cele mai uimitoare papusi sexuale de pe piata. Păpușa sexuală Betty fat girl este una dintre cele mai drăguțe păpuși sexuale pentru fete de pe piață. De fapt, s-ar putea să te trezești accesând site-ul v love.com de păpuși sexuale pentru a afla cum te poți căsători cu păpușa ta de sex redtube. Păpușa sexuală curbată are un corp perfect, mai ales dacă îți place să ai ceva de care să te ții și te-ai săturat de păpușile sintetice pentru sex masculin. Această păpușă sexuală este atât de reală, încât s-ar putea să te întrebi dacă păpușile sexuale adevărate se uită sau se pișează atunci când nu ești în cameră. Veți dori să păstrați această păpușă de dragoste pentru o lungă perioadă de timp, așa că veți acorda atenție ghidului de curățare a păpușilor sexuale tpe pentru a vă asigura că păpușa dvs. sexuală vibratoare durează mult timp.
Dimensiuni
| Material | TPE |
| Marimea corpului | 166 cm C-cup |
| Greutate netă | 33 kg |
| Bust plin | 81 cm |
| Sub bust | 62 cm |
| Talie | 53 cm |
| Şold | 84 cm |
| Lungimea piciorului | 21 cm |
| Umăr | 42 cm |
| Adâncimea vaginului | 18 cm |
| Adâncimea anusului | 15 cm |
| Profunzime orală | 12 cm |
Galeria Păpușilor




















Recenzii
Nu există recenzii încă.