Descriere
Despre ea
Ce spun ei despre păpușile sexuale cu zâne? Ei oferă cel mai bun sex vreodată! Ariel este păpușa ta sexuală cu zâne. Această păpușă sexuală realistă cu un corp minion este totul pentru care să mori. Această păpușă minunată de dragoste, cu fața ei rotundă și cu expresia drăguță, te va face să dai jos pantalonii înainte de a te gândi la asta.
Această păpușă adevărată dracu’ îți oferă o fese rotundă moale pe care să o apeși și buze pline pentru a fi sărutate. Cum vrei să faci sex și să-ți dezvolți fantezia? Ariel spune că este pregătită pentru tine și gata să te aibă. Această păpușă de dragoste te va duce la cloud nouă și înapoi și îți va oferi cel mai bun sex la care poți visa vreodată.
Are cea mai seducatoare ipostaza de pana acum, mai ales pentru o papusa sexuala slaba. Ea poate trece cu ușurință pentru o păpușă sexuală anime cu trăsăturile ei unice. Această păpușă realistă pentru adulți este gata pentru tot ce vrei să faci cu ea și așteaptă doar să o apuci.
Ai de gând să activezi prințul zânelor din tine? Apoi mergi după Ariel; ea este mereu gata să te ajute să devii cea mai bună zână din țara zânelor.
Dimensiuni
| Material | TPE |
| Înălţime | 165 cm |
| Sânul | 84 cm |
| Talie | 59 cm |
| Şold | 87 cm |
| Lungimea piciorului | 85 cm |
| Lungimea piciorului | 21 cm |
| Adâncimea vaginului | 17 cm |
| Adâncimea anală | 17 cm |
| Profunzime orală | 12 cm |
| Greutate netă | 35 kg |
Galeria Păpușilor

































































































Recenzii
Nu există recenzii încă.