Descriere
Despre ea
Dimensiuni
| Material | TPE |
| Înălţime | 161 cm |
| Bust | 83 cm |
| Bust jos | 65 cm |
| Şold | 82 cm |
| Așteaptă | 59 cm |
| Umăr | 34 cm |
| Lungimea brațului | 49 cm |
| Lungimea mâinii | 20 cm |
| Lungimea piciorului | 80 cm |
| Oral | 12 cm |
| vaginale | 15 cm |
| Anus | 12 cm |
| Lungimea piciorului | 20 cm |
| Circumferința gâtului | 28 cm |
| Greutate netă | 40 kg |
| Circumferința brațului | 22 cm |
| Circumferința coapsei | 55 cm |
Galeria Păpușilor










Recenzii
Nu există recenzii încă.