Descriere
Despre ea
Our wholesale fat sex doll pricelist is the best you will find among sex doll vendors. The Barbie doll with penis is a shemale doll with realistic pussy lips. Finding that the female tranny rides sex doll might give you the needed energy to ride a cock. If your fantasies include squeezing boobs, doll sweet sex Eva is the best doll for the money.
Jaydyn sex doll clothes are designed to bring out the sexiness of the sex doll. Having sex with a male sex doll increases the number of orgasms you experience. Experimenting with passion doll sex pics to see if you get aroused will convince you of the potency of sex dolls.
Does sex doll use electricity? It actually depends on the type of sex doll you decide to purchase. Doggy style with the Asian sex doll anal opening hits differently and you can see bouncy boobs. When guy fucks sex doll betty, it is because of the best hourglass figure that he is attracted to.
Dimensiuni
| Material | Cap din silicon + corp TPE |
| Înălţime | Cupa C de 166 cm |
| Greutate netă | 33 kg |
| Bust | 82 cm |
| Talie | 52 cm |
| Şold | 85 cm |
| Umăr | 37 cm |
| Braţ | 53 cm |
| Mână | 15 cm |
| Picior | 89 cm |
| Picior | 21 cm |
| Adâncimea vaginală | 18 cm |
| Adâncimea anală | 17 cm |
Galeria Păpușilor

















Recenzii
Nu există recenzii încă.