Descriere
Despre ea
Hei, o să-ți placă această păpușă sexuală Haily H Cup, este fata ta fantezie perfectă. Datorită acestui aspect realist al păpușii sexuale Haily H, se poate simți că este reală și este de fapt o copie perfectă a fanteziei fiecărui bărbat. Are o piele de TPE de calitate superioară și este capabil să imite pielea umană la maximum și să îndoaie articulațiile pentru a capta pozițiile sexuale.
În plus, totuși, furnizarea unor astfel de caracteristici, o păpușă sexuală din Marea Britanie cu măsurile de mai sus vă va oferi satisfacția completă în câteva secunde. Pe lângă cupa Haily H, există un corp complet personalizabil, iar pentru ochi și păr, puteți seta orice culoare doriți!
Alăturați-vă fericirii nealterate cu noul nostru produs; ia-l aici acum!
Dimensiuni
| Material | Silicon complet |
| Înălţime | 183 cm |
| Greutate | 55 kg |
| Umăr | 55 cm |
| Bust | 114 cm |
| Bustul de jos | 101 cm |
| Talie | 82 cm |
| Şold | 97 cm |
| Braţ | 61 cm |
| Mână | 17 cm |
| Picior | 104 cm |
| Picior | 25 cm |
Galeria Păpușilor























Recenzii
Nu există recenzii încă.