Descrição
Sobre ela
The cost of the full size AI sex doll is nothing when compared to the benefits. An affordable lifelike sex doll can be a sex partner, confidante or cuddle buddy. Setting the pace of anal sex with a sex doll helps you sex exploration.
Blow jobs by the blond Jesica sex doll are intense as you will feel your dick hitting the back of her throat. Technology has given a sex doll with growing tits which help you adjust to bigger boobs. On the sex doll trending list is the gay men sex doll with a dildo and vagina insert.
The asa Akira sex doll promises years of love and pleasure. For quickie sessions, the Japanese sex doll time stop helps you keep to time. However, it is best to relax and explore the sensual body of the asa Akira sex doll.
Dimensões
| Material | Silicone completo |
| Altura | 162cm |
| Seios | 97cm |
| Sob o busto | 66cm |
| Cintura | 62cm |
| Quadril | 100cm |
| Comprimento do braço | 68cm |
| Perna Perna | 100cm |
| Comprimento do pé | 21cm |
| Profundidade da vagina | 18cm |
| Profundidade do ânus | 15cm |
| Peso líquido | 30kg |
Galeria de Bonecas












Avaliações
Não há comentários ainda.