Opis
O niej
Jedną z zalet lalki miłości dla dorosłych jest to, że możesz ją zabrać ze sobą, gdziekolwiek się wybierasz, zwłaszcza tę nadmuchiwaną. Naga lalka będzie służyć zapewnieniu orgazmu podczas stosunku. Jej cipka jest ciepła w dotyku, a obszar łechtaczki ma podniecony kolor.
Nasza dobrze wyglądająca lalka erotyczna ma opcję personalizacji. Możesz wybrać sposób, w jaki Twoja lalka będzie wyglądać aż do najdrobniejszego szczegółu. Naga lalka erotyczna z prawdziwego życia ma dziury zapewniające przyjemność. Przydają się podczas seksu oralnego i analnego.
Każda część nagiej lalki erotycznej została stworzona, aby sprawiać przyjemność mężczyznom. Spróbuj wykonać ręczną robotę z lalką erotyczną i zobacz, jak pulsujesz z ulgą. Ta dorosła lalka miłości kocha cię cierpliwie i wydaje się niemal prawdziwa. Nowe lalki erotyczne w sprzedaży mają tyłki, zaokrąglone piersi i ciasne dziurki zapewniające przyjemność. Dzięki tym funkcjom Twoje orgazmy będą stale napływać.
Jako właścicielka lalek erotycznych możesz zmusić swoją prawdziwą lalkę do zabawy w przebieranki. Nie ma znaczenia, jaki perwersyjny strój wybierzesz, ona nadal będzie miała ten seksapil. Do tej pory realistyczne lalki erotyczne służyły ludziom i otrzymały wiele dobrych recenzji. Lalki miłosne są idealne do zaostrzenia apetytu seksualnego.
Wymiary
| Materiał | TPE |
| Wysokość | 158 cm |
| Biust | 94 cm |
| Talia | 49 cm |
| Biodro | 88cm |
| Ramię | 32cm |
| Ramię | 50cm |
| Noga | 83cm |
| Stopa | 19cm |
| Waga netto | 33 kg |
| Głębia jamy ustnej | 13 cm |
| Głębokość pochwy | 18 cm |
| Głębokość odbytu | 17cm |
Galeria lalek











Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.