Opis
O niej
Wymiary
| Materiał | Pełny silikon |
| Wysokość | 169 cm |
| Górna klatka piersiowa | 95cm |
| Dolna klatka piersiowa | 64cm |
| Talia | 61 cm |
| Biodro | 102 cm |
| Ramię | 57 cm |
| Noga | 78 cm |
| Stopa | 22cm |
| Waga netto | 44.6kg |
| Głębokość pochwy | 18 cm |
| Głębokość odbytu | 16cm |
Galeria lalek









Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.