Opis
O niej
Wymiary
| Materiał | Pełny silikon |
| Wysokość | 180 cm |
| Waga netto | 53kg |
| Biust | 98 cm |
| Talia | 76cm |
| Biodro | 96 cm |
| Ramię | 78 cm |
| Ramię | 44cm |
| Długość nóg | 98 cm |
| Długość stopy | 26cm |
| Głębia jamy ustnej | Niedostępne |
| Głębokość odbytu | 20 cm |
| Miękki penis | 10 cm (długość) * 4,5 cm (obwód) |
| twardy penis | 18 cm (długość) * 5 cm (obwód) |
Galeria lalek















Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.