Opis
O niej
Podobnie jak kultowa raperka i producentka, ta lalka erotyczna Nicki Minaj sprawi, że będziesz uzależniony od jej sylwetki. Krótka lalka miłości ma twarz tak podobną do ikony, że jest niesamowita. Podobne oczy i rozmieszczenie oczu, spiczasty nos jak jej i odważny makijaż lalki, który doskonale oddaje jej dominującą naturę.
O nie, ona nie jest tutaj, żeby być twoją uległą lalką, jest tu, żeby cię wykorzystywać i kontrolować. Jeśli kiedykolwiek marzyłeś o byciu zdominowanym przez seksowną Nicki Minaj, wkrótce się spełnią.
Głowa tej realistycznej lalki miłości jest płynnie przymocowana do jej szyi, a jej ramiona i ramiona tworzą pełny biust. Cycata lalka erotyczna ma piersi w kształcie litery F, które są miękkie i sprężyste. Bardzo fajna zabawa.
Tuż poniżej miejsca, w którym kończą się włosy długowłosej lalki, widać wąską talię, która prowadzi do grubych ud i szerokich bioder – idealne ciało jak klepsydra.
Lalka erotyczna TPE ma trzy otwory; funkcjonalne usta, idealnie różowa cipka lalki i jej tyłeczek, jeśli lubisz ruchać się od tyłu.
Seks-lalka gwiazd ma również w pełni metalowy szkielet i może przyjąć dowolną pozę, jaką chcesz.
Wymiary
| Materiał | TPE |
| Wysokość | 161 cm |
| Pierś | 110 cm |
| Talia | 80cm |
| Biodro | 115 cm |
| Ramię | 48cm |
| Długość nóg | 79cm |
| Długość ramienia | 60 cm |
| Długość stopy | 22cm |
| Waga netto | 62 KG |
| Głębia jamy ustnej | 13 cm |
| Głębokość pochwy | 17cm |
| Głębokość odbytu | 16cm |
Galeria lalek













Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.