Opis
O niej
Czy widziałeś kiedyś lalkę z anime?
Czy masz ochotę na seks z lalką anime, czy chciałbyś mieć lalkę anime w swoim posiadaniu?
Nasze seksowne lalki erotyczne z anime zostały zaprojektowane tak, aby wyglądały dokładnie tak, jak postacie z anime, które widzisz w filmach. Są bardzo piękne i mają niezaprzeczalny wygląd anime.
Lalki anime to także lalki azjatyckie. Są to wysokiej jakości solidne lalki, co oznacza, że możesz je napompować, gdy nie są używane, a także możesz je wysadzić, gdy chcesz ich użyć.
Azjaci również kupują te lalki; są prawdziwymi lalkami niewoli, a te lalki erotyczne mają wiele zalet.
Sprawiają, że Twoje życie seksualne jest przyjemne, dają satysfakcję i najlepsze doznania seksualne.
Lalka erotyczna Megumin istnieje na rynku od bardzo dawna. Możesz znaleźć lalkę erotyczną z anime, ale znalezienie grubej lalki na sprzedaż może być trudne. Staramy się ułatwić naszym klientom i dlatego wystawiliśmy na sprzedaż tę seksowną lalkę z anime.
Wysyłka zajmuje kilka dni, a nasze lalki wysyłamy w dyskretnych paczkach.
Wymiary
| Materiał | TPE |
| Wysokość | 158 cm |
| Linia piersi | 85 cm |
| Linia talii | 60 cm |
| Linia bioder | 85 cm |
| Szerokość ramienia | 36cm |
| Długość ramienia | 65 cm |
| Długość nóg | 94 cm |
| Rozmiar stopy | 22cm |
| Linia uda | 48cm |
| Linia łydek | 28 cm |
| Waga netto | 35kg |
| Głębia jamy ustnej | 13 cm |
| Głębokość pochwy | 18 cm |
| Głębokość odbytu | 16cm |
Galeria lalek












Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.