Opis
O niej
Zoey Hentai Helena tifa filmowa lalka erotyczna dla chłopców
Czy poznałeś Zoey, gwiazdę Zoey: moja lalka seksu hentai? Cóż, jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś, dokonamy prezentacji. Ta realistyczna lalka seksu przypominająca Helenę jest jedną z najgorętszych lalek erotycznych, jakie istnieją. Ze wszystkimi skórzanymi paskami, warkoczami i łańcuszkami jest to najlepsza lalka erotyczna dla chłopców, którzy są o wiele bardziej żądni przygód w łóżku. Ta seks-lalka wideo czuje się tak dobrze przed kamerą, że wygląda jak znane filmowe lalki seksu. Potrafi także wykonywać te same sztuczki, co oni, dzięki przypominającemu skórę silikonowemu korpusowi i specjalnie dopasowanemu metalowemu kręgosłupowi.
Lalka erotyczna kaufen ma ładną, drobną figurę, idealną dla mężczyzn, którzy lubią szczuplejsze kobiety i podobnie jak lalki erotyczne fim, jest wodoodporna i można ją wziąć pod prysznic lub dobrze spłukać. Najlepsze jest to, że ta lalka miłości jest niedroga i ma dokładne kobiece ciało, idealne do nauki, jak sprawiać kobietom przyjemność. Jaka jest lalka erotyczna, z której mogą korzystać niedojrzali chłopcy? Cóż, to jest ta lalka miłosna Zoey. Sprawdź cenę lalek erotycznych w Pakistanie lub gdziekolwiek indziej na świecie. Jesteśmy najtańszymi, jakie znajdziesz!
Wymiary
| Materiał | TPE |
| Wysokość | 158 cm |
| Biust | 83cm |
| Talia | 50cm |
| Biodro | 78 cm |
| Długość ramienia | 63cm |
| Stopa | 21cm |
| Waga netto | 34 kg |
| Głębia jamy ustnej | 13 cm |
| Głębokość pochwy | 18 cm |
| Głębokość odbytu | 16cm |
Galeria lalek












Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.