Opis
O niej
Jedną z korzyści posiadania lalek-robotów jest to, że możesz z nich korzystać do woli, a liczy się tylko Twoja satysfakcja. Możesz zdobyć lalki AI, aby urozmaicić swoje życie seksualne, nawet jeśli jesteś w związku. Nie można by tego nazwać oszustwem, ponieważ po ćwiczeniach z realistyczną lalką tranny wiedziałbyś, co Ci odpowiada.
Te lalki miłości mają realistyczne funkcje, takie jak dłonie lalki i środki do czyszczenia lalek. Środki czystości są przydatne, ponieważ po każdym użyciu lalkę miłosną należy wyczyścić. Nasz pakiet lalek sklepowych zawiera realistyczne lalki płci męskiej, głowę lalki i stojak na głowę lalki DIY. Możesz wybierać według swojego gustu, wzrostu, fryzury, kształtu i wszystkich innych pożądanych cech.
Jeśli marzysz o kopulacji z kobietą w ciąży, mamy na sprzedaż lalki w ciąży. Te lalki miłości są gwarancją intensywnych wytrysków. Możesz bawić się z realistyczną lalką z kolorowymi włosami i mieć pewność, że nie złapiesz infekcji. Seks z filmową lalką erotyczną jest warty zainwestowanych pieniędzy, ponieważ może ona przebywać w kilku pozycjach podczas całej sesji.
Wymiary
| Materiał | TPE |
| Wysokość | 161 cm |
| Biust | 92cm |
| Talia | 52cm |
| Biodro | 96 cm |
| Ramię | 36cm |
| Ramię | 53cm |
| Noga | 90cm |
| Stopa | 19cm |
| Waga netto | 39 kg |
| Głębia jamy ustnej | 13 cm |
| Głębokość pochwy | 18 cm |
| Głębokość odbytu | 17cm |
Galeria lalek











Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.