Opis
O niej
Wymiary
| Materiał | Głowica silikonowa + korpus TPE |
| Rozmiar | Miseczka C 158 cm |
| Waga netto | 32kg |
| Pełny biust | 71 cm |
| Pod biustem | 52cm |
| Talia | 47 cm |
| Biodro | 89cm |
| Długość stopy | 20 cm |
| Ramię | 31 cm |
| Głębokość pochwy | 18 cm |
| Głębokość odbytu | 15cm |
| Głębia jamy ustnej | 12cm |
Galeria lalek


































Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.