Opis
O niej
Myślę, że jeśli chodzi o lalki erotyczne, można znaleźć więcej lalek kobiecych niż męskich. Dzieje się tak dlatego, że liczba mężczyzn, którym trudno jest znaleźć odpowiedniego partnera, jest niewielka.
Słuchając opowieści niektórych mężczyzn doszedłem do wniosku, że kobiece lalki erotyczne to jeden z najmądrzejszych i najbardziej innowacyjnych pomysłów, nad jakim kiedykolwiek pracowano. Produkcja tych lalek wywołała wiele uśmiechów na twarzach ludzi.
Te urocze japońskie lalki wyglądają dokładnie tak, jak prawdziwe japońskie kobiety, a ponadto mają najdoskonalsze ciała.
Kiedy mężczyźni narzekają, że nie mogą znaleźć kobiety swoich marzeń, zaleca się, aby znaleźli lalkę swoich marzeń.
Lalka miłosna jest najlepsza zarówno dla żonatych, jak i samotnych mężczyzn. Są to nagie żywe lalki, które dobrze wyglądają zarówno nago, jak iw ubraniach. Te brązowowłose lalki mają małe twarze i mogą z nich korzystać obie płcie. Nie zdziw się, jeśli usłyszysz kobietę jeżdżącą na lalkach erotycznych, ponieważ lalki erotyczne nie są ograniczone do jednej płci.
Ta brązowowłosa lalka jest również lalką do całowania i będziesz odczuwać ogromną przyjemność mając ją w swoim towarzystwie.
Czy wiesz, że istnieją domowe lalki erotyczne? Te lalki zostały stworzone tak, aby wyglądały dokładnie tak, jak większość gospodyń domowych, a wyglądają jeszcze bardziej seksownie.
Wymiary
| Materiał | TPE |
| Wysokość | 163 cm |
| Linia piersi | 83cm |
| Linia talii | 60 cm |
| Linia bioder | 91 cm |
| Szerokość ramienia | 35cm |
| Długość ramienia | 67 cm |
| Długość nóg | 96 cm |
| Rozmiar stopy | 22cm |
| Linia uda | 49 cm |
| Linia łydek | 30cm |
| Waga netto | 38 kg |
| Głębia jamy ustnej | 13 cm |
| Głębokość pochwy | 18 cm |
| Głębokość odbytu | 16cm |
Galeria lalek



























































































Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.