Opis
O niej
Jeśli nigdy nie wrzuciłeś powietrza lalki erotycznej w ramiona lalki erotycznej anime hentai, pozwól nam to naprawić. Poznaj naszą lalkę erotyczną Ellie, najlepszą pielęgniarkę lalek erotycznych w pracy. Nie musisz już używać gumowej lalki do seksu, gdy mamy dla Ciebie lalkę erotyczną wykonaną z najlepszego silikonu dla lalek erotycznych. Ta lalka seksu o długości 166 cm jest nie tylko wysoka, ale jej długie czarne włosy są dodatkowym atutem i są znacznie dłuższe niż jej strój. Będziesz chciał doświadczyć seksu z lalkami BBW przynajmniej raz w swoim życiu, a jeśli zrobisz to z Ellie tutaj, możesz nagrać własny film z seksem z lalkami.
Z szerokimi, nośnymi biodrami, wąską talią i dużymi, pełnymi piersiami, lalka seksu BBW ma więcej niż wystarczającą ilość aktywów, z którymi może pracować dla Twojej przyjemności, i wie, jak je wykorzystać. Wyobraź sobie swoją seksowną pielęgniarkę pochyloną na łóżku, z tyłkiem skierowanym w twoją stronę. Nie tylko będziesz mógł się z nią miło bawić, ale masz mentalną wizję jej powrotu do pracy świeżej z twojej strony. Czy to nie jest najgorętsza rzecz?
Wymiary
| Materiał | TPE |
| Wysokość | 170 cm |
| Biust | 85 cm |
| Talia | 55cm |
| Biodro | 85 cm |
| Długość ramienia | 64cm |
| Stopa | 21cm |
| Waga netto | 38 kg |
| Głębia jamy ustnej | 13 cm |
| Głębokość pochwy | 18 cm |
| Głębokość odbytu | 16cm |
Galeria lalek











Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.