Opis
O niej
To jest kash doll bmf sex scene twitter prawdziwa lalka. Taka, która ma wygląd i wrażenie wspaniałej seksownej prawdziwej lalki seksualnej. Od bezszwowego projektu, który sprawia, że ta prawdziwa lalka seksualna xvidei wygląda tak bardzo jak osoba. Do faktur przypominających skórę, które sprawiają wrażenie dotykania osoby. Ta prawdziwa lalka seksualna dla gejów jest naprawdę realistyczną towarzyszką seksualną. Taką, z którą możesz odkrywać swoje najdziksze fantazje seksualne. Oznacza to, że ta figurka mlp seks lalka ma wszystko, czego potrzeba, aby w pełni zaspokoić wszystkie Twoje seksualne pragnienia.
Ponadto ta syntetyczna męska lalka seksualna ma najlepszą i najtrwalszą konstrukcję. Dzięki lekkiej, ale solidnej metalowej ramie szkieletowej. To sprawia, że ta naprawdę gorąca lalka seksualna ma bardziej hunanowy charakter.
Moorever, ta lalka seksualna urizan jest wykonana z najlepszej jakości silikonu. Nietoksycznych silikonów medycznych. Dzięki temu ta mała azjatycka lalka seksualna jest tak realistyczna zarówno pod względem wyglądu, jak i dotyku. Wszystko to bez uszczerbku dla trwałości.
Wymiary
| Materiał | Pełny silikon |
| Wysokość | 166 cm |
| Górna klatka piersiowa | 93 cm |
| Dolna klatka piersiowa | 72cm |
| Talia | 55cm |
| Biodro | 90cm |
| Ramię | 37 cm |
| Stopa | 21cm |
| Waga netto | 38 kg |
| Głębokość pochwy | 18 cm |
| Głębokość odbytu | 16cm |
Galeria lalek
















































































Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.