Opis
O niej
Poznaj mężczyznę, który spełni Twoje oczekiwania, pomarańczową męską zabawkę seksualną z funkcją Big Ass. Stworzona, aby spełnić wszystkie Twoje najbardziej intymne fantazje i pragnienia, ta męska zabawka seksualna to maszyna seksualna z pochwą pośladkową, która jest tak realistyczna, że sprawi, że będziesz pragnąć więcej. Stworzona z wysoką dokładnością, która wymaga materiałów najwyższej jakości, ta lalka seksualna ma naprawdę realistyczne detale i krzywizny kobiecego ciała.
Zdobądź doświadczenie satysfakcji, jakiego nigdy wcześniej nie osiągnięto! Udowodnij naszemu oszałamiającemu pomarańczowemu manekinowi, że jesteś rzemieślnikiem, który potrafi odkryć prawdę o swoim ciele od pierwszego błędu. Dzięki mocnej, ale miękkiej silikonowej skórze i stawom artykulacyjnym możesz się zrelaksować, sprawiając, że robi wiele rzeczy, chwaląc się w wielu pozycjach jednocześnie, podczas gdy niekończąca się eksploracja góra-dół energicznie trwa.
Przestań być sam na sam z Pomarańczową Seks Lalką z Dużym Tyłkiem, można jej używać, gdy nie ma prawdziwego towarzystwa. Ożyw swoje życie seksualne w tej chwili dzięki Pomarańczowej Seks Lalce z Dużym Tyłkiem – ponieważ podniecenie seksualnej satysfakcji nie zna granic.
Wymiary
| Materiał | TPE |
| Wysokość | 158 cm |
| Górny biust | 85 cm |
| Pod biustem | 68cm |
| Talia | 50cm |
| Biodro | 85 cm |
| Noga | 80cm |
| Stopa | 19cm |
| Głębokość pochwy | 17cm |
| Głębokość odbytu | 17cm |
| Głębia jamy ustnej | 12cm |
| Waga netto | 30 kg |
Galeria lalek











Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.