Opis
O niej
Are you ready to discover unparalleled and mindblowing sexual pleasure with this premium sex doll? Do you want to see how the perfect sex for women’s orgasm work? This darlin chewbacca sex doll is a work of art that tingles everyone’s erotic desire. Beauties such as the Haruna Ruto sex doll appear in exotic shemale real doll sex videos.
You will be able to dive into a world of unrivalled sexual fantasy with Boneca sex doll. This authentic rainbow dash sex doll will offer you brand new erotic experiences with her lifelike details and realistic feel. This is the kind of superior and captivating love doll that comes to mind whenever one imagines how the Tony digital sex doll, a popular black dude inside sex doll, or Trump with sex doll.
The best cum A-cup TPE sex doll that performs glorious sexual feats like her is always worth the money.
Wymiary
| Materiał | TPE |
| Wysokość | 166 cm |
| Biust | 86cm |
| Talia | 56cm |
| Biodro | 92cm |
| Długość ramienia | 48cm |
| Stopa | 21cm |
| Waga netto | 40 kg |
| Głębia jamy ustnej | 13 cm |
| Głębokość pochwy | 18 cm |
| Głębokość odbytu | 16cm |
Galeria lalek


























Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.