Opis
O niej
Wymiary
| Materiał | Pełny silikon |
| Wysokość | Puchar E 168 cm |
| Pełny biust | 87cm |
| Pod biustem | 67 cm |
| Talia | 58cm |
| Biodro | 89cm |
| Szerokość ramienia | 37 cm |
| Długość nóg | 85 cm |
| Rozmiar buta | 37 cm |
| Głębokość pochwy | 16cm |
| Głębokość odbytu | 13 cm |
| Waga netto | 36 kg |
Galeria lalek











Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.