Opis
O niej
Co czytaliście o prawdziwych japońskich lalkach ubranych na czerwono? Naszą dumą w MiisooDoll jest to, że za każdym razem produkujemy wyjątkowe lalki, a Quinn nie jest wyjątkiem. Jest jedną z najlepszych lalek miłosnych, jakie możesz zdobyć, jeśli pragniesz przyjemności i satysfakcji seksualnej. Jest realistyczną silikonową lalką miłosną, a jak wszyscy wiemy, lalki silikonowe są najlepszymi lalkami na świecie. Trwają dłużej, są wodoodporne i trudno je plamić.
Quinn zaskakuje i nawet nie wiemy od czego zacząć! Nieważne, w jakie gry z lalkami erotycznymi grasz i ile razy kupiłeś jedną z lalek żeńskich, gdy zobaczysz ją po raz pierwszy, Quinn nie zostanie zapomniana. Ma cechy amerykańskiej lalki miłości i japońskiej lalki prawdziwej miłości, więc jeśli lubisz mieszane kobiety, kup ją.
Podobnie jak lalki erotyczne Barbie ma skośne migdałowe oczy, idealny nos i najpulchniejsze usta, więc jeśli chcesz całującą się lalkę, Quinn jest Twoim wyborem. Jest także lalką erotyczną z miseczką K, a jej duże piersi są przyjemnością do zabawy i masażu. Jest także lalką do seksu ze stopami, idealną dla mężczyzn lubiących stopy. Ma trzy otwory dla Twojej przyjemności.
Wymiary
| Materiał | TPE |
| Wysokość | 155 cm |
| Biust | 74cm |
| Talia | 56cm |
| Biodro | 87cm |
| Ramię | 33cm |
| Ramię | 47 cm |
| Noga | 82cm |
| Stopa | 18 cm |
| Waga netto | 32kg |
| Głębia jamy ustnej | 13 cm |
| Głębokość pochwy | 18 cm |
| Głębokość odbytu | 17cm |
Galeria lalek











Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.