Opis
O niej
Czy kiedykolwiek słyszałeś chęć pieprzenia się z lalką erotyczną. W głębi duszy wielu z nas zawsze pragnęło uprawiać seks z lalką.
Ta szczególna lalka płci żeńskiej ma 165 cm wzrostu, smukłe i seksowne ciało. Realistyczna prawdziwa lalka wykonana jest z tpe, o miękkiej i gładkiej skórze. żeńskie lalki erotyczne są używane dla przyjemności. Czasami pojawiają się w porno z lalkami pornograficznymi. W kategorii seks lalka xxx.
Lalka erotyczna ma ciasną pochwę, którą można rozciągnąć, aby pasowała do penisa dowolnego rozmiaru. Dzięki swoim małym dmuchanym lalkom erotycznym można je łatwo przenosić. Lalka erotyczna ma również zestaw miękkich i elastycznych piersi, które można ściskać, aby zwiększyć lub zmniejszyć rozmiar. Prawdziwą lalkę miłości można w dużym stopniu dostosować do własnych potrzeb i jest ona wyposażona w zestaw ubrań do przebrania. Włosy na jego głowie są wspaniałe i można je ułożyć w zależności od okazji.
Nie pozwól, aby ominęła Cię szansa posiadania tych pięknych lalek erotycznych. Zdobądź jeden dla siebie i doświadczaj życia na wysokim poziomie.
Wymiary
| Materiał | TPE |
| Wysokość | 165 cm |
| Pierś | 80cm |
| Talia | 56cm |
| Biodro | 89cm |
| Waga netto | 38 KG |
| Głębia jamy ustnej | 12cm |
| Głębokość pochwy | 22cm |
| Głębokość odbytu | 18 cm |
Galeria lalek












Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.