Opis
O niej
Wymiary
| Materiał | Platynowy silikon |
| Wysokość | 168 cm |
| Waga netto | 39,7 kg |
| Górny biust | 82,5 cm |
| Pod biustem | 63,5 cm |
| Talia | 62cm |
| Biodro | 95,5 cm |
| Szerokość ramienia | 40,5 cm |
| Długość ramienia | 66,5 cm |
| Długość dłoni | 18,5 cm |
| Długość nóg | 76cm |
| Długość stopy | 23,5 cm |
| Głębokość pochwy | 17,5 cm |
| Głębokość odbytu | 16cm |
Galeria lalek























Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.