Opis
O niej
Latynoskie lalki erotyczne zyskują na popularności i wiele z nich fantazjuje o uprawianiu z nimi seksu. Te lalki erotyczne Latynoski zostały zaprojektowane tak, aby wyglądały dokładnie jak Latynoski. Możesz je trzymać i robić z nimi, co chcesz, ponieważ wyglądają bardzo realistycznie.
Hiperrealistyczne lalki stały się popularne, ponieważ zostały stworzone tak, aby wyglądały bardzo realistycznie i odczuwasz emocje podobne do tych, które odczuwasz, gdy głaszczesz prawdziwą kobietę. Te lalki erotyczne z mangi mają piękne twarze, a ich urok może sprawić, że poczujesz podniecenie seksualne.
Te lalki to lalki erotyczne z dużymi cyckami, mają ogromne piersi i wyprostowane sutki. Te prawdziwe lalki na sprzedaż są realistycznymi lalkami erotycznymi i możesz zabrać je ze sobą na randkę na ważną okazję lub możesz je przesączyć jako swoją partnerkę do sypialni.
Lalki z mangi to tanie, prawdziwe lalki erotyczne, które zostały dodane do naszej kolekcji. Wiele osób uważa, że lalki erotyczne są drogie, ale postanowiliśmy sprawić, by te lalki były bardzo przystępne cenowo, aby każdy mógł posmakować ich dobrej pracy. Po złożeniu zamówienia ta lalka zostanie wysłana do Ciebie w ciągu kilku dni.
Wymiary
| Materiał | TPE |
| Wysokość | Miseczka C 158 cm |
| Biust | 75cm |
| Pod biustem | 60 cm |
| Talia | 49 cm |
| Biodra | 81cm |
| Głębokość pochwy | 18 cm |
| Głębia jamy ustnej | 13 cm |
| Głębokość odbytu | 16cm |
| Waga netto | 34 kg |
Galeria lalek












Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.