Opis
O niej
Wymiary
| Materiał | TPE |
| Wysokość | 150cm |
| Pierś | 70cm |
| Talia | 53cm |
| Biodra | 85,5 cm |
| Długość ramienia | 56cm |
| Szerokość ramienia | 34cm |
| Obwód łydki | 28 cm |
| Obwód uda | 56cm |
| Długość nóg | 78 cm |
| Długość stopy | 21,5 cm |
| Waga netto | 27 kg |
| Głębia jamy ustnej | 12cm |
| Głębokość pochwy | 18 cm |
| Głębokość odbytu | 16cm |
Galeria lalek


























Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.