Opis
O niej
Przygotuj się na nową sesję zabawy, Canada Sex Doll Brothel - gdzie przyjemność i perfekcja współistnieją!!! NW Sex Dolls są indywidualnie wykonane z najwyższą starannością, aby uzyskać najlepsze rezultaty, dlatego są najlepsze dla klientów. Zaczynając od rysów twarzy i gładkiej skóry, po zdolność do dopasowania się do Twoich konkretnych preferencji, te najlepsze lalki seksualne są wykonane tak, aby zapewnić spełnienie wszystkich Twoich marzeń.
Bardzo ważne jest, jakie cechy i właściwości wyróżniają każdą firmę lub osobę na tle innych. Wysyłka jest również realizowana następnego dnia roboczego w całej Ameryce Północnej, więc jeśli chcesz dostać zakazany owoc, zrób to. Lalki są również indywidualnie sprawdzane i badane, aby zapewnić najwyższą jakość, a następnie są cicho dostarczane prosto pod Twoje drzwi.
No i masz już wszystko – opinie zamieszczone powyżej wskazują, że możesz już dziś zamówić swoją kanadyjską lalkę seksualną i cieszyć się nieograniczoną zabawą, jakiej nigdy wcześniej nie doświadczyłeś.
Wymiary
| Materiał | Pełny silikon |
| Wysokość | 156 cm |
| Waga netto | 47 kg |
| Biust | 100cm |
| Pod biustem | 67 cm |
| Talia | 59 cm |
| Biodro | 110 cm |
| Ramię | 40 cm |
| Ramię | 48cm |
| Ręka | 17cm |
| Noga | 73cm |
| Stopa | 22cm |
| Głębokość pochwy | 18 cm |
| Głębokość odbytu | 17cm |
Galeria lalek









Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.