Opis
O niej
Wymiary
| Materiał | Pełny silikon |
| Wysokość | 170 cm |
| Biust | 91 cm |
| Talia | 72cm |
| Biodro | 95cm |
| Ramię | 62cm |
| Szerokość ramienia | 43cm |
| Długość nóg | 78 cm |
| Długość stopy | 24cm |
| Długość penisa | 15 cm / 25 cm |
| Głębokość jamy ustnej (tylko miękka główka) | 12cm |
| Głębokość odbytu | 16cm |
| Waga netto | 38 kg |
Galeria lalek












Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.