Opis
O niej
To arcydzieło designu jest jedną z najdoskonalszych lalek do seksu z bliska. Nie chcesz być jak facet w pieprzonym gifie lalki do seksu z lateksu, który ma reakcję alergiczną. Chcesz mieć swój własny film z lalką do seksu z 2016 roku. Niewielu producentów lalek do seksu dla mężczyzn dobrze wykonało tę lalkę. Naga lalka do seksu Lucyfer jest jedną z najlepszych lalek do seksu typu kocyk grzewczy na rynku. Pokochasz ciężar lalki miłosnej na swojej skórze, a jeszcze bardziej pokochasz to, jak ciepło potrafi sprawić, że się poczujesz. Tyłek czarnej lalki do seksu sprawi, że zastanowisz się, czy to żywa transformacja lalki do seksu. Pokochasz ją i nigdy nie będziesz kwestionować, czy masz lalkę do seksu gif z życzenia, czy też sprzedano ci plastikową lalkę do seksu. To prawdziwa okazja.
Wymiary
| Materiał | TPE |
| Rozmiar | Miseczka C 166 cm |
| Waga netto | 33 kg |
| Pełny biust | 81cm |
| Pod biustem | 62cm |
| Talia | 53cm |
| Biodro | 84cm |
| Długość stopy | 21cm |
| Ramię | 42cm |
| Głębokość pochwy | 18 cm |
| Głębokość odbytu | 15cm |
| Głębia jamy ustnej | 12cm |
Galeria lalek
















































































Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.