Opis
O niej
Wymiary
| Materiał | TPE |
| Wysokość | 165 cm |
| Pierś | 76cm |
| Talia | 62cm |
| Biodra | 88cm |
| Długość ramienia | 67 cm |
| Szerokość ramienia | 36cm |
| Obwód łydki | 29cm |
| Obwód uda | 45,5 cm |
| Długość nóg | 87cm |
| Długość stopy | 23cm |
| Waga netto | 34 kg |
| Głębia jamy ustnej | 12cm |
| Głębokość pochwy | 18 cm |
| Głębokość odbytu | 16cm |
Galeria lalek




















Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.