Opis
O niej
Jazmin Doll to żeńska lalka seksualna o naturalnej wielkości, przeznaczona specjalnie dla kobiet, które zawsze poszukują najlepszej jakości i realistycznych lalek seksualnych. Jest produkowana z wielką starannością i tylko z najlepszych materiałów, zwracając uwagę na elementy, które sprawiają, że jest tym, czym jest, aby jej nabywcy byli w pełni usatysfakcjonowani.
Co ciekawe, figura klepsydry Jazmin i jej cechy w prawdziwym życiu zapewniają uczucie pełni podczas każdego stosunku seksualnego. Jest wykonana z wygodnego medycznego silikonu i ma dobry dotyk, który przypomina prawdziwą skórę, miękką i dość jędrną. Ruchy jej stawów są dobrze rozmieszczone, abyś mógł wypróbować każdą pozycję, a ona sprawi, że twoje marzenia o staniu się innym, aby osiągnąć pożądany wygląd, staną się rzeczywistością.
Z przyjemnością zapoznaj się z kolejnym wynalazkiem Jazmin Doll jako erotycznej rzeźby służącej jako zmysłowe dzieło sztuki, które prawdziwi doświadczeni pracownicy z latami doświadczenia w tworzeniu właściwej satysfakcji seksualnej wymyślają wyłącznie dla klienta. To ostatnia okazja, aby szybko złożyć zamówienie!
Wymiary
| Materiał | Głowa TPE + ciało TPE |
| Wysokość | 162cm miseczka J |
| Ramię | 37 cm |
| Górna część piersi | 96 cm |
| Dolna część piersi | 66cm |
| Talia | 64cm |
| Biodro | 114 cm |
| Obwód uda | 64cm |
| Obwód łydki | 36cm |
| Długość nogi | 90cm |
| Długość stopy | 23cm |
| Waga netto | 49 kg |
| Głębokość ust | 12cm |
| Głębokość pochwy | 18 cm |
| Głębokość odbytu | 16cm |
Galeria lalek











Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.