Opis
O niej
Wymiary
| Materiał | Głowica silikonowa + korpus TPE |
| Wysokość | Filiżanka C 160 cm |
| Waga netto | 36 kg |
| Biust | 83cm |
| Talia | 53cm |
| Biodro | 92cm |
| Ramię | 36cm |
| Ramię | 50cm |
| Ręka | 15cm |
| Noga | 85 cm |
| Stopa | 21cm |
| Głębokość pochwy | 18 cm |
| Głębokość odbytu | 17cm |
Galeria lalek












Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.