Opis
O niej
Niektórzy z nas lubią te słodkie i młode, małe rzeczy, które można wybrać ręką i wziąć pod prysznic z całą miłością i uwagą na świecie, ale chcemy, żeby zaspokajały także nasze potrzeby – nasze drobne, kochane stworzenia.
Hanna mówi, że to ta jedyna. Ta lalka miłości dla dorosłych to naprawdę definicja drobności. Ta realistyczna lalka erotyczna jest tak drobna, że masz ochotę ją podnieść i upewnić się, że nie stanie jej się krzywda, ale jest równie realistyczna, że nie możesz się doczekać, aby wsunąć w nią penisa. I co w tym zabawnego, jej to nie przeszkadza; wzięłaby to.
Ta japońska lalka seksu jest również dobrą lalką do ruchania, a kiedy już to zrobisz, nie będziesz pamiętać jej drobnej natury, tego, jak ciepła cipka tej lalki miłosnej sprawi, że będziesz się czuć i słodyczy jej umiarkowanych cycków.
pełnowymiarowe lalki erotyczne nie mają nic lepszego od tego; wolałyby nie być tak dobre, jak ta konkretna lalka seksu z prawdziwego życia. Ta silikonowa lalka erotyczna o drobnej posturze może również uchodzić za lalkę do towarzystwa, wiesz, jak urocze kobietki, od których nie oczekujesz odpowiedzi, ale odczuwasz ulgę i poczucie, że kochasz rozmawiać z nimi. Ta Twoja seksowna lalka wysłucha Cię bez jednego osądu.
Wymiary
| Materiał | Głowica silikonowa + korpus TPE |
| Wysokość | 170 cm |
| Pierś | 83cm |
| Talia | 56cm |
| Biodro | 97 cm |
| Głębokość pochwy | 17cm |
| Głębokość odbytu | 17cm |
| Waga netto | 40 kg |
Galeria lalek






















Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.