Beschrijving
Over haar
Mensen zijn heterogeen. Daarom zijn onze keuzes, behoeften, wensen en zelfs voorkeuren verschillend. Dit sijpelt door naar onze voorkeuren in een partner. Sommigen vinden ze lang, kort, dik, dik of zelfs slank. Anderen kiezen voor zwarten, Iberiërs of blanken.
Als Aziaten jouw keuze zijn, heb je geluk!
Realistische siliconen poppen zijn een sekspop met grote tieten. Deze levensgrote pop is jouw fetisjachtige pop. Ze staat altijd klaar om je te plezieren. We hebben ook de griezelige sekspop, een vrouwelijke pop voor mannen. Er zijn geen aanpassingen waar we niet mee kunnen werken.
Onze Aziatische siliconen sekspop is een sekspop met grote tieten en een milde huid waarmee je je handen eromheen kunt wikkelen, kunt strelen, knijpen en ook met de tepels kunt spelen. De tieten zijn groot genoeg voor een tietenjob. Met haar rug naar het bed en jij erbovenop, plaats je je pik tussen die grote tieten en begin je je middel te slijpen. Hij heeft een verrukkelijk lichaam waardoor je erop zou willen springen zodra je hem ziet.
Volledige siliconen poppen zijn gemaakt van materialen die ze vleesachtige kenmerken geven, waardoor ze niet minder verschillen van een mens. Het zachte vaginale kanaal is gevuld met ribben en noppen om te verkennen, hoe afgemeten of woest je ook wilt gaan, terwijl de kont je bij binnenkomst verwelkomt met milde ribbels. Je hebt de mond, tieten, vagina en kontgat altijd klaar om je te plezieren.
Dimensies
| Materiaal | Volledig siliconen |
| Hoogte | 168cm |
| Borst | 82cm |
| Onder Borst | 70cm |
| Taille | 63cm |
| Heup | 97cm |
| Arm lengte | 68cm |
| Schouder breedte | 40cm |
| Kalf lijn | 34cm |
| Dij lijn | 53cm |
| Been Lengte | 80cm |
| Voeten Maat | 23cm |
| Orale diepte (alleen zachte kop) | 12cm |
| Vaginale diepte | 18cm |
| Anale diepte | 16cm |
| Netto gewicht | 40kg |
Poppen Galerij














Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.