Beschrijving
Over haar
Dimensies
| Materiaal | Volledig siliconen |
| Hoogte | 166cm |
| Netto gewicht | 36kg |
| Borstbeeld | 87cm |
| Onder buste | 63cm |
| Taille | 61cm |
| Heup | 103cm |
| Schouder | 36cm |
| Arm | 52cm |
| Hand | 16cm |
| Been | 75cm |
| Voet | 23cm |
| Vaginale diepte | 18cm |
| Anale diepte | 17cm |
Poppen Galerij



















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.