Beschrijving
Over haar
Dimensies
| Materiaal | TPE |
| Hoogte | 170cm |
| Borstbeeld | 86cm |
| Taille | 71cm |
| Heup | 89cm |
| Arm | 50cm |
| Schouder breedte | 44cm |
| Been Lengte | 86cm |
| Voet lengte | 22cm |
| Penis lengte | 15cm |
| Orale diepte | 10 cm |
| Anale diepte | 20cm |
| Netto gewicht | 53kg |
Poppen Galerij






























































































Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.