Beschrijving
Over haar
Dimensies
| Materiaal | Volledig siliconen |
| Hoogte | 162cm |
| Borst | 95cm |
| Onder Borst | 72cm |
| Taille | 92 cm |
| Heup | 117 cm |
| Arm lengte | 71cm |
| Schouder breedte | 45cm |
| Been Lengte | 78cm |
| Voeten Maat | 22cm |
| Orale diepte (alleen zachte kop) | 12cm |
| Vaginale diepte | 18cm |
| Anale diepte | 16cm |
| Netto gewicht | 53kg |
Poppen Galerij























Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.