Beschrijving
Over haar
Dimensies
| Materiaal | Volledig siliconen |
| Hoogte | 172cm |
| Beker | F |
| Netto gewicht | 40kg |
| Volledige buste | 83cm |
| Onder buste | 61cm |
| Taille | 55cm |
| Heup | 97cm |
| Schouder breedte | 38cm |
| Arm lengte | 64cm |
| Been Lengte | 91cm |
| Voeten Maat | 22cm |
| Vagina Diepte | 17cm |
| Anale diepte | 16cm |
Poppen Galerij











Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.