Beschrijving
Over haar
Dimensies
| Materiaal | TPE |
| Lichaamsgrootte | 164 cm D-cup |
| Netto gewicht | 38kg |
| Volledige buste | 80cm |
| Onder buste | 62 cm |
| Taille | 59cm |
| Heup | 86cm |
| Voet lengte | 21cm |
| Schouder | 34cm |
| Vagina Diepte | 18cm |
| Anus Diepte | 15cm |
| Orale diepte | 12cm |
Poppen Galerij













Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.