Beschrijving
Over haar
Dimensies
| Materiaal | Volledig siliconen |
| Lichaamsgrootte | 150cm |
| Netto gewicht | 32kg |
| Volledige buste | 80cm |
| Onder buste | 65cm |
| Taille | 54cm |
| Heup | 85cm |
| Voet lengte | 20cm |
| Schouder | 30cm |
| Vagina Diepte | 18cm |
| Anus Diepte | 15cm |
| Orale diepte | 12cm |
Poppen Galerij












Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.