Beschrijving
Over haar
Proudly present real life dolls for an enhanced feeling of real life sexual partners. The life-like sex dolls are produced in a detailed manner to resemble and have the feel of a real live person, a detail that masters in designing ensure.
Our fat supplier collection includes some figures that are very curvaceous, and this makes the dolls look more like real life models. These are produced from the high quality silicone material thus maintaining soft touch or feel which tends to mesmerize users.
Regardless of whether you wish to satisfy your desires in having sex dolls fulfill your fantasy or companionship, then you are precisely in the right place. Incomparably lifelike in their appearance, adequately endowed with admirable joints and bendable limbs, add to this the options of changing hair/eye color – one cannot help but be indulged with pleasure in these gigantic life-sized dolls.
Satisfy your desires with the best top-notch sex dolls today!
Dimensies
| Materiaal | Volledig siliconen |
| Hoogte | 170cm |
| Borst | 87cm |
| Onder Borst | 71cm |
| Taille | 63cm |
| Heup | 105cm |
| Arm lengte | 52cm |
| Schouder breedte | 40cm |
| Kalf lijn | 32cm |
| Dij lijn | 59cm |
| Been Lengte | 87cm |
| Voeten Maat | 25cm |
| Vaginale diepte | 18cm |
| Anale diepte | 16cm |
| Netto gewicht | 46kg |
Poppen Galerij












Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.