Beschrijving
Over haar
Sekspopgenie presenteert een van de beste sekspoppen voor mannen die je vandaag de dag kunt vinden. Haar realistische gelaatstrekken met haar handgeschilderde gelaatstrekken zijn om voor te sterven, deze sexy pop is een echte blikvanger. Met palmgrote B-Cup-borsten en parmantige tepels is deze roodharige pop een schoonheid, die naar alles kijkt, van haar poppenkutje tot haar mooie ogen.
Met levensechte poppenkenmerken heeft deze pittige roodharige een perfect ronde kont en een strak getextureerd poesje, zacht en uitnodigend.
Gemaakt van uitgehard TPE, het schoonmaken van deze liefdespop is eenvoudig omdat ze geen olie sijpelt zoals de andere niet-uitgeharde TPE-poppen. Versterkt met een flexibel stalen skelet, kan deze volwassen liefdespop haar armen, voeten, hoofd en zelfs enkels bewegen, zodat ze elke sekspositie kan creëren uit al je poppenfantasieën.
Met een lengte van 140 cm voelt deze VIP-pop net alsof je een echt persoon neukt, en voor de afwisseling functioneert de kont net zo goed als die van een anale sekspop, geribbeld en getextureerd voor je ultieme plezier. Deze goedkope liefdespop is een budgetkeuze en is perfect voor beginners en gevorderde connaisseurs.
Dimensies
| Materiaal | TPE |
| Hoogte | 158cm |
| Borst | 82cm |
| Taille | 44cm |
| Heup | 80cm |
| Been Lengte | 85cm |
| Voet lengte | 19cm |
| Vagina Diepte | 17cm |
| Anale diepte | 17cm |
| Orale diepte | 12cm |
| Netto gewicht | 30KG |
Poppen Galerij




















































































Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.