Beschrijving
Over haar
De meest populaire torso sekspop reviews presenteren, waar u lid kunt worden van een groot aantal seksliefhebbers die hun mening delen over actuele onderwerpen en trends in het gebruik van sekspoppen. Ons platform is zeer nuttig voor mensen die echte sekspoppen maken om de producten te presenteren aan geïnteresseerde klanten met gedetailleerde informatie en reviews.
De discussies die we hebben besloten te voeren, komen voort uit de verschillende aspecten van de poppen, zoals het ontwerpen van de functies tot de kwaliteit van het gebruikte materiaal, en nog veel meer. Met jaren van marketing van seksspeeltjes hebben we het scenario ontwikkeld, dat voor alle klanten bekend is en hen in staat stelt om op een warme en vriendelijke manier met de vertegenwoordigers van de markt te communiceren.
Bespreek de perfecte borstensekspoppen die aan jouw behoeften voldoen en lees de beoordelingen van echte mensen over de beste fabrikanten van torso-poppen op dit moment.
Dimensies
| Materiaal | TPE |
| Lichaamsgrootte | 158 cm C-cup |
| Netto gewicht | 32kg |
| Volledige buste | 71cm |
| Onder buste | 52cm |
| Taille | 47cm |
| Heup | 89cm |
| Voet lengte | 20cm |
| Schouder | 31cm |
| Vagina Diepte | 18cm |
| Anus Diepte | 15cm |
| Orale diepte | 12cm |
Poppen Galerij











Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.