Beschrijving
Over haar
Dimensies
| Materiaal | Siliconen kop + TPE-lichaam |
| Hoogte | 158cm |
| Borstbeeld | 86cm |
| Taille | 65cm |
| Heup | 86cm |
| Arm Breedte | 67 cm |
| Schouder breedte | 38cm |
| Been Lengte | 81cm |
| Voet lengte | 22cm |
| Vagina Diepte | 18cm |
| Anale diepte | 14cm |
| Netto gewicht | 34,5 kg |
Poppen Galerij












Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.