Beschrijving
Over haar
Dimensies
| Materiaal | Siliconen kop + TPE-lichaam |
| Lichaamsgrootte | 165cm D-cup |
| Netto gewicht | 34kg |
| Volledige buste | 78cm |
| Onder buste | 57cm |
| Taille | 53cm |
| Heup | 77 cm |
| Voet lengte | 21cm |
| Schouder | 33cm |
| Vagina Diepte | 18cm |
| Anus Diepte | 15cm |
| Orale diepte | 12cm |
Poppen Galerij




























































































































Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.