Beschrijving
Over haar
Een bordeel bezoeken is niet aan te raden. Nu kunt u voor uw plezier een van de goedkope TPE-poppen kopen. Met naakte sexy poppen weet je zeker dat je niet besmet raakt met soa's. Zorg ervoor dat u na gebruik opruimt.
Afbeeldingen en pornografie van sekspoppen kunnen worden verkregen via het love doll-forum. Deze afbeeldingen helpen je opgewonden te raken tijdens het voorspel. Erotische poppenporno-woorden omvatten 'sexy pop naakt, mannen met sekspoppen'. Kiezen voor de goedkope sekspop voor het hele lichaam is een goede keuze. Deze levensgrote sekspop is compatibel met alle leeftijden.
Er zijn verschillende soorten sekspoppen. Op basis van herkomst hebben we de sekspop China en de sekspop Japan. Voor de meting hebben we de sekspop van 155 cm en de sekspop van 150 cm. Er zijn allemaal goede poppen beschikbaar, je hoeft alleen maar te kiezen op basis van je smaak.
De beschikbaarheid van realistische sekspoppen is verbazingwekkend. Je kunt de date night en alle formaliteiten die gepaard gaan met een relatie overslaan. Rechtstreeks naar de seks, geen intro's of gelduitgaven. Liefdespoppen brengen een aangenaam rendement op het geld dat eraan wordt besteed.
Dimensies
| Materiaal | TPE |
| Hoogte | 170cm |
| Borstbeeld | 102cm |
| Taille | 54cm |
| Heup | 97cm |
| Schouder | 35cm |
| Arm | 52cm |
| Been | 86cm |
| Voet | 20cm |
| Netto gewicht | 41kg |
| Orale diepte | 13cm |
| Vagina Diepte | 18cm |
| Anale diepte | 17cm |
Poppen Galerij












Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.